واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار

مدیرعامل شرکت ایمپاسکو از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار خبر داد.
واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار

به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، خدایار کریم‌نژاد مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ به سرمایه گذار پس از برگزاری مزایده عمومی، تعیین برنده و ابلاغ قرارداد سرمایه‌گذاری با موضوع «انجام عملیات اکتشاف و استخراج معدن سرب و روی آلبلاغ و احداث و بهره‌برداری کارخانه تولید شمش روی»‌ به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد.

به گفته وی سرمایه گذار طرح مذکور مشارکت شرکت های فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان و ورق خودروی چهار محال و بختیاری بوده و مطابق قرارداد در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال جاری عملیات اجرایی طرح آغاز شد.

دیگران چه می خوانند:

مدیرعامل ایمپاسکو عنوان کرد: طبق مفاد مندرج در قرارداد سرمایه گذار می بایست ظرف مدت زمان 4 سال نسبت به تجهیز و آماده سازی معدن و احداث کارخانه تولید شمش اقدام و طی مدت 10 سال از آن بهره برداری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حداقل ظرفیت استخراج سالانه معدن سرب و روی آلبلاغ 60 هزار تن و ظرفیت تولید کارخانه سالانه 10 هزار تن شمس روی خواهد بود.

کریم‌نژاد در پایان تصریح کرد: مجوزهای محدوده معدنی سرب و روی آلبلاغ متعلق به ایمیدرو بوده و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از ایمیدرو، مسئولیت نظارت بر اجرای طرح مذکور را دارد.

واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟