مسابقات ورزشی در بخش های مختلف کارخانه برگزار شد

به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان،مسابقات تنیس روی میز و دارت با حضور سرهنگ علیرضا فرهمند فرمانده این حوزه،رمضانعلی فرهادی مدیر نت مکانیک و جمعی از تلاشگران شرکت در کارگاه 51، مدیریت آگلومراسیون، طرح قائم و سالن تنیس نظارت برگزار شد و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا گردید.
مسابقات ورزشی در بخش های مختلف کارخانه برگزار شد

به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان،مسابقات تنیس روی میز و دارت با حضور سرهنگ علیرضا فرهمند فرمانده این حوزه،رمضانعلی فرهادی مدیر نت مکانیک  و جمعی از تلاشگران شرکت در کارگاه 51، مدیریت آگلومراسیون، طرح قائم و سالن تنیس نظارت برگزار شد و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا گردید.

در این مسابقات که با حضور 60 شرکت کننده برگزار شد در پایگاه شهید دستغیب مدیریت کوره بلند و در دو رشته تفنگ بادی و پرتاب دارت : علیرضا عبدالهی، علی قیصری و ذبیح ا... بادری در پرتاب دارت و حسین علیرضایی، مهراد پیام و مهدی نجفی نیز در رشته تفنگ بادی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

دیگران چه می خوانند:

همچنین در پایگاه بسیج والفجر مدیریت آگلومراسیون و در رشته پرتاب دارت : ابوذر رحیمی، مصطفی معتمدی و اصغر طالبی رتبه های نخست را به خود اختصاص دادند.


در گردان بیت المقدس مدیریت طرح قائم نیز این مسابقات در جریان بود که در این سری از رقابت ها : مجید فتحی، سروش امیری و عقیل ضیایی نفرات اول تا سوم رشته پرتاب دارت بودند.

در مسابقات تنیس روی میز در سالن نظارت نیز در بخش آقایان و در دسته اول : میثم اصلانی، علی کرمی و سعید شیرازی و در دسته دوم : جواد شیروانی، مهدی محقق و حسین اسحاقیان عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

 
در بخش بانوان نیز خانم ها : دانش فروز، اثنی عشری و وکیلی عناوین اول تا سوم را کسب کردند همچنین در پایان از عوامل اجرایی و داوران این مسابقات خانم ها : اسدی، باقری، عسگری و سالمی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مسابقات ورزشی در بخش های مختلف کارخانه برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟