توجه به مخابرات برای توسعه ارتباطات و اقتصاد دیجیتال کشور ضروری است

دکتر محمودزاده با تاکید برتعامل مثبت دولت و دستگاه های اجرایی شرکت مخابرات ایران اظهارداشت : انتظار ما از تمامی دستگاه های دولتی این است که همانند کشورهای دیگر در دنیا شرکت مخابرات ملی را به عنوان شرکت خدمات رسان در کشور پشتیبانی کنند و مورد حمایت ویژه قرار دهند تا بتوان به اقتصاد دیجتیال مورد نیاز کشور دست یافت .
توجه به مخابرات برای توسعه ارتباطات و اقتصاد دیجیتال کشور ضروری است

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر محمودزاده رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم افتتاح طرح نجما در استان خراسان رضوی، با اشاره به نقش پروژه نجما در توسعه کسب و کار در کشور، گفت: نگاه وزارت ارتباطات برای کسب و کار در این حوزه نوید خاصی می دهد.

وی استفاده بهینه ازمنابع ، تجربه و دانش این شرکت در توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات در کشور ضروری دانست و گفت : خوشبختانه امروز 98 درصد از آنچه در کشور دایر شده، به نام شبکه فیبر نوری متعلق به مخابرات ایران و ازاعتبار داخلی است.

دیگران چه می خوانند:

دکتر محمودزاده با تاکید بر اینکه تغییرات اساسی در زیست بوم دیجیتال، اجرای شبکه نجما را ضروری می سازدگفت : تغییرات اساسی در سطح ملی و جهانی برای نیازهای آی سی تی و بویژه تکنولوژی ها در زیست بوم دیجیتال، اجرا و تقویت شبکه نجما را برای تقویت زیر ساخت های فناوری در کشور الزامی می داند کمک دستگاه ها و دولت در عملیاتی شدن آن بسیار موثر دانست .
 
وی در این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه پروژه نجما که به یک واژه ملی تبدیل می شود، در 20 استان طرح به تصویب رسیده و فاز اول شروع شده است
 
وی گفت: شرکت مخابرات ایران، معطل منابع ثابت نمانده و بیش از یکسال است از اعتبار منابع داخلی خود در هر استان، از جمله: بهینه سازی امکانات شرکت در حوزه تبدیل سیم مسی به فیبر نوری و منابع غیر مولد مستقیم ، زمینه اجرای طرح را فراهم نموده است .
 

توجه به مخابرات برای توسعه ارتباطات و اقتصاد دیجیتال کشور ضروری است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟