نظارت سیاهكارزاده بر دو طرح زیرساختی منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان، از دو طرح زیرساختی در حال بهره‌برداری و در دست احداث از سوی سازمان متبوع خود بازدید به عمل آورد.
نظارت سیاهكارزاده بر دو طرح زیرساختی منطقه آزاد انزلی

در جریان این برنامه نظارت میدانی که برخی مدیران سازمان نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت موجود و نحوه اجرا و خدمات رسانی مجموعه تحت مدیریت خود و جاده مواصلاتی فوق ارائه نموده، و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی دستورات لازم جهت تسهیل و تسریع در فرآیندهای اجرایی و عملیاتی دو طرح صادر کرد.

بنابراین گزارش تصفیه خانه منطقه آزاد انزلی که توسط این سازمان ساخته شده بود، از سوی مدیریت آبفای استان گیلان به سازمان منطقه آزاد انزلی واگذار شده و در حال خدمات رسانی به دومین شهرک صنعتی منطقه و فاز تجارت و گردشگری نخستین منطقه آزاد شمال کشور است.

دیگران چه می خوانند:

گفتنی است، حجم ورودی فاضلاب در این تصفیه خانه به صورت متوسط روزانه بین 300 الی 400 متر مکعب در نوسان است که معادل 300 الی 400 هزار لیتر می باشد. و در بهره برداری حداکثری نیز توانایی تصفیه آن به مرز 700 الی 800 متر مکعب افزایش می یابد که حدود 60 درصد فاضلاب انسانی و 40 درصد فاضلاب صنعتی منطقه را پوشش می دهد.

از سوی دیگر بازدید از نحوه احداث جاده جدید برای دسترسی اضطراری در شرایط ترافیک شدید ناشی از حضور گردشگران در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی، دومین برنامه بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بود.

طرح زیرساختی فوق ویژه ساکنین محلات منطقه در راستای مسئولیت اجتماعی و تسهیل تردد ساکنین منطقه در قالب جاده کمربندی فرعی از روستای گلشن تا جفرود منطقه در دستور کار این سازمان قرار دارد. این مسیر مواصلاتی به طول 3500 متر(3.5کیلومتر) در دو باند رفت و برگشت،اقدام به مدیریت و کنترل تردد خودروها در مقاطع اوج ترافیکی منطقه آزاد انزلی، خواهد نمود.

 

نظارت سیاهكارزاده بر دو طرح زیرساختی منطقه آزاد انزلی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟