مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ در روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ در مجموعه اقامتی رفاهی این شرکت در بندر سیراف برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، این جلسه رأس ساعت 11 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 14 تیرماه 1403 با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و حضور بيش از 88 درصد از سهامداران شرکت برگزار گردید.

جلسه به ریاست دکتر لطفی به عنوان نماینده سهامدار عمده تشکیل و با دعوت از دیگر اعضای هیأت رئیسه از سوی ایشان با توجه به درصد سهامداران حاضر در مجمع به طور رسمی آغاز گردید.

دیگران چه می خوانند:

در ادامه دکتر متین دیداری، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس، گزارش عملکرد و دستاوردهای شرکت در سال مالی منتهی به 1402/12/29 شامل: تولید، فروش، حمل، اقدامات مالی، دستاوردها و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق و برنامه‌های آتی این شرکت را به مجمع ارائه نمود.

پس از قرائت گزارش مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس، بازرس قانونی و حسابرس به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و پاسخ‌های لازم از سوی مدیران شرکت براساس بندهای مطرح شده و همچنین سوال‌های سهامداران، به مجمع ارائه گردید؛ و با تأیید سهامداران صورت‌های سال مالی منتهی به 1402/12/29 به تصویب مجمع رسید.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی زاگرس همچنین پرداخت سود 4200 ریال را برای هر سهم در سال مالی منتهی به 1402/12/29 تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعيه منتشره از سوی شركت در سامانه کدال اعلام نمود.

همچنین روزنامه اطلاعات و پیام عسلویه به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و مؤسسه حسابرسی حافظ گام به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و مؤسسه حسابرسی بهراد مشار به عنوان بازرس قانونی و حسابرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 1403/12/30 انتخاب گردیدند.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شركت پتروشيمی زاگرس در ساعت 13:30 خاتمه يافت.

مجمع عمومی عادی سالیانه پتروشیمی زاگرس برگزار شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟