دریافت تندیس زرین مشتری‌مداری از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس موفق به دریافت تندیس زرین هشتمین اجلاس مشتری‌مداری شد.
دریافت تندیس زرین مشتری‌مداری از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، روز گذشته، نهم خردادماه، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌پاس ارائه خدمات باکیفیت و توجه ویژه به امر مشتری‌مداری و برخورد شایسته با سرمایه‌گذاران، تندیس زرین و لوح تقدیر هشتمین اجلاس سراسری مشتری‌مداری را دریافت کرد.

این اجلاس که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، میزبان مقامات بلندپایه از قوه‌ی مقننه و مجریه بود و در آن شرکت‌های بزرگ و تأثیرگذار کشوری مورد ارزیابی قرار گرفتند.

دیگران چه می خوانند:

در این اجلاس مدعوین دولتی، نمایندگان مجلس و میهمانان ویژه ضمن تبیین اهمیت مشتری‌مداری جهت تقویت اقتصاد کشور و کمک به بهینه‌کردن کیفیت محصولات تولیدی و خدمات، به انتقال تجربیات خود در این زمینه پرداختند.

رونمایی از کتیبه‌ی کنگره تجدید میثاق بخش صنعت، معدن و تجارت با آرمان های رئیس جمهور شهید نیز با حضور امیرحسین قاضی زاده معاون ریاست جمهوری از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم بود.

گفتنی است منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور در سال‌های اخیر افزایش چندبرابری جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را تجربه کرده و این مسئله نشانه مشتری‌مداری ویژه این منطقه عظیم صنعتی است.

 

دریافت تندیس زرین مشتری‌مداری از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟