اردبیل /تقدیر دادستان عمومی و انقلاب از عملکرد اموال تملیکی استان

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از عملکرد اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرد.
اردبیل /تقدیر دادستان عمومی و انقلاب از عملکرد اموال تملیکی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از اداره کل استان اردبیل ، جلال آفاقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان که به مناسبت هفته قوه قضائیه در محل دادستانی اردبیل تشکیل شد، از عملکرد اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان اردبیل تقدیر کرد.

در این جلسه مدیران دستگاه های تابع وزارت امور اقتصادی و دارایی استان ضمن حضور در دادستانی استان و تبریک هفته قوه قضائیه به دادستان اردبیل به تشریح مسائل و مشکلات دستگاه‌های زیر مجموعه خود پرداختند.

دیگران چه می خوانند:

در این جلسه داور سرپاکه مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان، با بیان گزارشی از عملکرد سازمان در سال 1402 از تعیین تکلیف تعداد 664 فقره پرونده از طریق مزایده، مذاکره، فروش، استرداد، اعاده، انهدام، خروج کالا و واگذاری با ارزش بیش از 11هزار و 778 میلیارد ریال خبر داد .

در ادامه جلال آفاقی دادستان مرکز استان از عملکرد درخشان اموال تملیکی استان و وضعیت تعیین تکلیف کالاها و نحوه چیدمان کالاها در انبار ابراز رضایت کرد و از مجموعه اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان اردبیل تقدیر کرد .

اردبیل /تقدیر دادستان عمومی و انقلاب از عملکرد اموال تملیکی استان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟